PROMENADIKESKUS

Yrjönkatu 17 28100 PORI Finland

25 Events for PROMENADIKESKUS 25 Events

  • 03 Sep 2018 Mon 19:00
  • Lauluja valosta ja lemmestä - Kyösti Mäkimattila

    Mon 19:00
  • 21 Sep 2018 Fri 19:00
  • Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri

    Fri 19:00
  • 28 Sep 2018 Fri 18:00
  • Sami Hedberg Show (K-18)

    Fri 18:00
  • 28 Sep 2018 Fri 21:00
  • Sami Hedberg Show (K-18)

    Fri 21:00
  • 30 Sep 2018 Sun 16:00
  • Tapani Kansa - Tuhansien tunteiden ilta, 50-v taiteilijajuhlakonsertti

    Sun 16:00
  • 11 Oct 2018 Thu 19:00
  • Kosovon Kansallisbaletti- A Legend about Love

    Thu 19:00
  • 19 Oct 2018 Fri 19:00
  • Tuliset tenorit

    Fri 19:00
  • 26 Oct 2018 Fri 19:00
  • BEETASALPAAJAT; Ilari Johansson & Niko Kivelä

    Fri 19:00
  • 27 Oct 2018 Sat 19:00
  • Yölintu 25 vuotta - Maailma on kauneimmillaan

    Sat 19:00
  • 28 Oct 2018 Sun 19:00
  • Suvi Teräsniska - Sinä olet kaunis

    Sun 19:00
  • 02 Nov 2018 Fri 18:00
  • TI-TI NALLEN 30-VUOTISJUHLAKONSERTTI

    Fri 18:00
  • 03 Nov 2018 Sat 19:00
  • Ganes-musikaali

    Sat 19:00
  • 04 Nov 2018 Sun 18:00
  • LAURA VOUTILAINEN konserttisalikiertue

    Sun 18:00
  • 09 Nov 2018 Fri 19:00
  • Yö - Mitä jos mä rakastan

    Fri 19:00
  • 10 Nov 2018 Sat 19:00
  • Stand Up Koomikot Heli Sutela & Ali Jahangiri

    Sat 19:00
  • 18 Nov 2018 Sun 13:00
  • Mustalaisruhtinatar-operetti

    Sun 13:00
  • 18 Nov 2018 Sun 17:00
  • Mustalaisruhtinatar-operetti

    Sun 17:00
  • 23 Nov 2018 Fri 19:00
  • Promenadin Stand up -show K-18

    Fri 19:00
  • 29 Nov 2018 Thu 19:00
  • Egotrippi 25 v & Pori Sinfonietta

    Thu 19:00