PROMENADIKESKUS

Yrjönkatu 17 28100 PORI Finland

25 Events for PROMENADIKESKUS 25 Events

  • 23 May 2018 Wed 19:00
  • Pori Sinfonietta; Tiborin keväthuumaus

    Wed 19:00
  • 26 May 2018 Sat 18:00
  • Nuoret tähdet lavalla

    Sat 18:00
  • 27 May 2018 Sun 15:00
  • Nuoret tähdet lavalla

    Sun 15:00
  • 27 May 2018 Sun 18:00
  • Nuoret tähdet lavalla

    Sun 18:00
  • 30 May 2018 Wed 17:00
  • Sun Tanssistudion kevätnäytös - 5 vee

    Wed 17:00
  • 30 May 2018 Wed 19:00
  • Sun Tanssistudion kevätnäytös - 5 vee

    Wed 19:00
  • 21 Sep 2018 Fri 19:00
  • Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri

    Fri 19:00
  • 28 Sep 2018 Fri 18:00
  • Sami Hedberg Show (K-18)

    Fri 18:00
  • 28 Sep 2018 Fri 21:00
  • Sami Hedberg Show (K-18)

    Fri 21:00
  • 19 Oct 2018 Fri 19:00
  • Tuliset tenorit

    Fri 19:00
  • 26 Oct 2018 Fri 19:00
  • BEETASALPAAJAT; Ilari Johansson & Niko Kivelä

    Fri 19:00
  • 27 Oct 2018 Sat 19:00
  • Yölintu 25 vuotta - Maailma on kauneimmillaan

    Sat 19:00
  • 28 Oct 2018 Sun 19:00
  • Suvi Teräsniska - Sinä olet kaunis

    Sun 19:00
  • 03 Nov 2018 Sat 19:00
  • Ganes-musikaali

    Sat 19:00
  • 04 Nov 2018 Sun 18:00
  • Laura Voutilainen konserttisalikiertue

    Sun 18:00
  • 09 Nov 2018 Fri 19:00
  • Yö - Mitä jos mä rakastan

    Fri 19:00
  • 18 Nov 2018 Sun 13:00
  • Mustalaisruhtinatar-operetti

    Sun 13:00
  • 18 Nov 2018 Sun 17:00
  • Mustalaisruhtinatar-operetti

    Sun 17:00
  • 23 Nov 2018 Fri 19:00
  • Promenadin Stand up -show K-18

    Fri 19:00